Galvenā

Top Preces

Komplekts "Tiron" Bruns kombinēts
Komplekts "Tiron"
Dīvāns "Modul 2400"
Dīvāns "Lugan Plus"
Dīvāns "Deka"
Dīvāns "Deka"
Pufi
Pufi
Bērnu dīvāns "Mira"
Dīvāns "Toliman"
Dīvāns "Deka S"
Audumi
Mūsu uzņēmums nodarbojas ar mīksto mēbeļu ražošanu Latvijā. Vairāku gadu darba laikā esam ieguvuši uzticību gan starp privātajiem klientiem, gan starp lielajiem partneriem un uzņēmumiem, jo ​​kvalitatīvas un lētas mīkstās mēbeles ir vajadzīgas ikvienam un visur! Palielinot ražošanas apjomu un jaudu, esam gatavi piedāvāt savu produkciju arī kaimiņiem! Sniedzam garantiju un pilnu servisu, sākot no materiāla izvēles un beidzot ar dīvāna montāžu Jūsu mājās. Priecīgu iepirkšanos!
Aicinām sadarboties

Mūsu īpašības

Zemas cenas un augstā kvalitāte

Visi mūsu dīvāni maksā no 100€ līdz 450€! Sakarā ar to, ka mēs ražojam tikai dažus no populārākajiem dīvānu modeļiem vairākās krāsu opcijās - mēs varam jums piedāvāt šo lielisko cenu! Ražošanā mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes materiālus un furnitūru! Visas mūsu preces ir nodrošināti ar 2 gadu garantiju.

Ātra ražošana un atbildība

Saņemiet savu dīvānu, krēslu vai pufu jau šodien, jo gandrīz visi mūsu produkti (95%) vienmēr ir noliktavā, un jums nav jāgaida! Jūs sadarbojaties tieši ar ražotāju, nevis ar tirdzniecības vietu, pārstāvi vai starpnieku, kas atbrīvo Jūs no ilgiem pasūtījumu izpildes termiņiem, kā arī no pārmērīgas cenas. Un mēs kā ražotāji esam tieši atbildīgi par preču kvalitāti un ražošanas laiku, nekavējoties atbildot uz visiem jūsu jautājumiem.

Piegāde Rīgā un visā Latvijā

Tikai 20 EURO Rīgā - piegāde un tikai 20 EUR uznešana uz jebkuru stāvu! (ar liftu vai bez tā!) + montāža! Tikai par 30 EURO visā Latvijā - mēs to atvedīsim, un par 25 EUR nogādāsim uz jebkuru stāvu! (ar liftu vai bez tā!) un saliksim jums dīvānu! Bez papildu maksājumiem! Kvalitatīvi un ātri! Rīgā mēs savus pakalpojumus veicam 1-3 dienu laikā un jebkurā Jums ērtā laikā! Jebkur Latvijā - 2-14 dienu laikā! Mēs cenšamies Jūsu pirkumus pie mums apkalpot pēc iespējas ērtāk, kvalitatīvāk un ātrāk!

Par mums

“Dīvāni 100€ līdz 450€” –  ir mēbeļu ražošanas uzņēmums Rīgā. Visi mūsu dīvāni maksā no 100 līdz 450 EUR!

Sakarā ar to, ka mēs ražojam tikai dažus no populārākajiem dīvānu modeļiem vairākās krāsu opcijās – mēs varam jums piedāvāt šo lielisko cenu! Ražošanā mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes materiālus un furnitūru! Visas musu prēces ir nodrošināti ar 2 gadu garantiju.

Kamēr mēbeļu cenas pieaug, mēs darām visu iespējamo, lai saglabātu savas cenas tajā pašā līmenī un pat samazinātu!

Jūsu ērtībai Jūs varat pasūtīt vai rezervēt kādu no mūsu produktiem, nemaksājot avansa summu. Jūs maksājat pilnu summu tikai pēc pasūtījuma saņemšanas!

Saņemiet savu dīvānu, krēslu vai pufu jau šodien, jo visi mūsu produkti vienmēr ir noliktavā, un jums nav jāgaida!

Mūsu mēbeļu ražošana atrodas Rīgā, un mēs piegādājam Rīgā un visā Latvijā dažu darba dienu laikā.

Ko mūsu klienti domā par mums

Dīvāns ļoti kvalitatīvs, ērti gulēt, esam ļoti apmierināti ar pirkumu. Liels paldies

Dzintra

Dīvāns tika izgatavots super ātri, bija jāgaida tikai 5 dienas! Meita ir sajūsmā! Lai jums veicas!

Iluta

Отличный диван – цвет подошел идиально! Отличный сервис! Буду покупать ещё

Liene