Prēču atgriešanas un atmaksas politika

Prēču atgriešanas un atmaksas politika

Pārskats:

Mūsu atgriešanas un kompensācijas politika ir spēkā 14 dienas. Mūsu atgriešanas un atmaksāšanas politika ir balstīta uz mūsu atgriešanas politiku. Mūsu preču materiālu garantija ir spēkā divus gadus no preču saņemšanas dienas.
Lai 14 dienu laikā varētu saņemt kompensāciju, jūsu produktam jābūt neizmantotam un tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt. Tam jābūt arī oriģinālajā iepakojumā.
Lai apstrādātu atgriešanu, mums būs nepieciešama jūsu pirkuma kvīts vai pirkuma apliecinājums.
Lūdzu, neatgrieziet mums savu pirkumu bez saskaņošanas. Lūdzu, sazinieties ar mums pirms sūtīšanas atpakaļ.

Dažās situācijās kompensāciju var piešķirt tikai daļēji:

Jebkuras preces, kas nav sākotnējā stāvoklī, ir bojātas vai pazudušas no mums neatkarīgu iemeslu dēļ.
Visas preces tiks atgrieztas pēc vairāk nekā 14 dienām pēc piegādes.

Atgriežas:

Kad atgrieztās preces būs saņemtas un pārbaudītas, mēs jums pa e-pastu paziņosim, ka esam saņēmuši atgrieztās preces. Mēs jums arī paziņosim, ja jūsu atgriešana tiks apstiprināta vai noraidīta.
Kad lēmums tiks pieņemts, atgriešana tiks apstrādāta un nauda tiks automātiski pārskaitīta uz jūsu norēķina kontu 10 dienu laikā.

Atmaksas nokavēšana vai tās neesamība:

Ja vēl neesat saņēmis atmaksu, vispirms lūdzu pārbaudiet savu bankas kontu.
Ja neesat saņēmis atmaksu vai atmaksa nav ieskaitīta, lūdzu, vēlreiz pārbaudiet savu bankas kontu, jo var paiet laiks, līdz atmaksa tiks oficiāli saņemta, un pēc tam sazinieties ar savu kredītkartes uzņēmumu.
Ja esat izdarījis visus šos pasākumus un joprojām neesat saņēmis atmaksāto naudu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@podrez.lv.

Kompensācija par prēcem:

Kompensāciju var saņemt tikai par prēcem, kuri iegadāti par standarta cenam. Kompensāciju prēcem par akcijas cenam izskatam individuāli.

Prēču apmaiņa:

Mēs apmainām preces tikai tad, ja tās ir bojātas. Ja vēlaties to apmainīt pret tādu pašu preci, lūdzu, rakstiet mums uz info@podrez.lv.

Atgriešana:

Lai atgrieztu preces, jums par to mums jāpaziņo pa pastu, rakstot uz šādu adresi: info@podrez.lv.
Atgriežot sūtījumu, jūs paši sedzat piegādes izmaksas. Lūdzu, sūtiet mums e-pastu. Ja jums tiks atmaksāta nauda, no atmaksātās naudas tiks atskaitītas atpakaļ nosūtīšanas izmaksas.
Ja atgriežat dārgākas preces, iespējams, labāk izmantot izsekotu piegādes pakalpojumu vai iegādāties piegādes apdrošināšanu. Mēs negarantējam, ka varēsim saņemt jūsu atgrieztās preces.

Nepieciešama palīdzība?

Lai saņemtu atpakaļ un atmaksātu naudu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@podrez.lv.