Privātuma Politika

KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA

Datu aizsardzības politika īsumā

Jūsu personas dati nekad un nekādā veidā netiks izmantoti ļaunprātīgi.

Jūsu kontaktinformācija un personas dati nekad netiks izsniegti trešajām pusēm, ja vien to nepieprasa likums.

Jums netiks sūtītas nelūgtas e-pasta vēstules, kuras Jūs nebūsiet pieprasījis (izņemot svarīgas darījumu e-pasta vēstules, kā mūsu klientam).

Tāpat katru reizi tiek piedāvāta iespēja vienkārši un ātri atteikties no šo e-pasta vēstuļu saņemšanas.

Personīgo datu savākšana un apstrāde

Personīgie dati ir informācija, kas Jūs identificē, t.i., Jūsu vārds, adrese, e-pasta vai pasta adrese. www.podrez.lv neievāc Jūsu personīgos datus, izņemot gadījumus, kad Jūs to pats atļaujat, t.i., veicot pasūtījumu un piesakoties saņemt jaunumus.

Personīgo datu izmantošana un izpaušana

www.podrez.lv izmantos Jūsu personīgos datus tikai portāla rediģēšanas tehniskajiem nolūkiem, lai sniegtu Jums pieeju īpašai informācijai, vai arī, lai uzturētu ar Jums sakarus. www.podrez.lv nepārdos informāciju trešajām pusēm. www.podrez.lv darbinieki apņemas cienīt Jūsu datu konfidencialitāti un pakļauties konfidencialitātes neizpaušanas līgumam (KNL).

Izvēles brīvība

Jūs varat kontrolēt www.podrez.lv sniegto informāciju par sevi. Tomēr, ja Jūs izvēlaties nesniegt savu personīgo informāciju www.podrez.lv, lūdzu, ņemiet vērā, ka, iespējams, Jūs nevarēsiet piekļūt dažām Interneta lapas sadaļām. Lietotāji, kas izvēlas atteikties no jaunumu saņemšanu, var informēt mūs par savu lēmumu rakstot uz mebpodrez@gmail.com. Ja Jūsu personīgā informācija mainās (piemēram, pasta indekss, e-pasta, pasta adrese, fiksētā vai mobilā telefona numurs), lūdzu, informējiet mūs, lai mēs varētu ar Jums sazināties nepieciešamības gadījumā.

Automātiski nodotā informācija (nav personīga)

Atverot www.podrez.lv mājas lapu, automātiski tiek nodota informācija, kas nav personīga (lietotā Interneta pārlūkošanas programma, apmeklējumu skaits, vidējais mājas lapā pavadītais laiks, apskatītās lapas; tā nav reģistrācijas daļa). Šo informāciju izmanto, lai izvērtētu mūsu mājas lapas efektivitāti, kā arī uzlabotu tās saturu un funkcionalitāti. Šie dati netiek izmantoti citos nolūkos vai izpausti trešajām pusēm.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelieli faili, kas tiek īslaicīgi saglabāti Jūsu datora cietajā diskā, ļaujot mūsu portālam atpazīt Jūsu datoru, kad Jūs apmeklēsiet www.podrez.lv mājas lapu nākamajā reizē. www.podrez.lv izmanto sīkdatnes, lai ievāktu informāciju par mūsu mājas lapas izmantošanu.

Drošība

www.podrez.lv rūpējas, lai nodrošinātu Jūsu personīgo datu aizsardzību. Jūsu dati tiek rūpīgi aizsargāti, lai tie netiktu pazaudēti, iznīcināti, izkropļoti/falsificēti, kā arī, lai aizsargātu tos pret manipulācijām un nesankcionētas pieejas vai izpaušanas.

Nepilngadīgie

www.podrez.lv iesaka visiem vecākiem un aizbildņiem paskaidrot saviem bērniem, ka Internetā savi personīgie dati ir jāizvieto droši un ar atbildību. Nepilngadīgajiem nevajadzētu www.podrez.lv Interneta mājas lapā izvietot jebkādus personīgos datus bez vecāku vai aizbildņu piekrišanas un līdzdalības. www.podrez.lv nekad apzināti neievāks datus no nepilngadīgajiem, un neizmantos tos, kā arī neatklās tos trešajām pusēm bez atļaujas.

Tieši uz informāciju

Ja Jums ir jautājumi, kas saistīti ar datu aizsardzības politiku vai Jūsu personīgo datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums. E–pasts: mebpodrez@gmail.com